Havuz Kimyasalları Bodrum

kimyasallar 
Havuz kimyasalları, havuz suyunuzu kristal berraklığında ve yüzmek için güvenli tutmak önemlidir. Bromdan klora, havuz şokundan yosun öldürücülere ve havuz arıtıcılarına kadar firmamız, havuzunuzun ihtiyaçlarını karşılar.


EK HAVUZ KİMYASAL BİLGİLERİ

Yüzme havuzunda iyi vakit geçirdiğinizi hayal ettiğinizde, aklınıza dalış tahtaları, kaydıraklar, şişme oyuncaklar ve rahatlatıcı yüzen sandalyeler gelir, ancak hiç kimse havuz eğlencesinin en önemli parçasına çok fazla dikkat etmez: havuz kimyasalları.


Havuz kimyasallarının mükemmel karışımına sahip olmak, sıcak ve güneşli günlerde hayalini kurduğumuz mükemmel kristal berraklığında havuz suyunu sağlar. Klor, brom ve yosun öldürücü gibi havuz kimyasalları, havuz suyunun daha güvenli kullanılmasını sağlar, zararlı bakterileri ve yüzücüyü hasta edebilecek diğer mikropları öldürür. Evet, havuz filtresi temiz suya sahip olmada önemli bir rol oynar, ancak bir hastalığa yol açabilecek zararlı elementleri yeniden dolaştırırken yalnızca kiri ve kalıntıları giderir. Kimyasallar suyu daha güvenli hale getirir.
Havuz Kloru, Toz Klor, Sıvı Klor, Yosun Önleyici, pH Düşürücü, Parlatıcı, Çöktücü, Yüzey Temizlik Asidi, Ayak Dezenfektanı ve tüm havuz kimyasalları için Bodrum Arpinna Havuzu arayabilirsiniz.


Yüzme ve süs havuzlarınız için ihtiyacınız olan tüm havuz kimyasallarını firmamızdan temin edebilirsiniz.


Firmamız sunmuş olduğu kaliteli ürünlerle %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı amaç edinmiştir. Satışını yapmış oluğumuz Havuz Kimyasalları kaliteli ve profesyonel ürünlerdir.

Bu kategoride ürün bulunamadı.