Havuz Bakımı Bodrum

Bodrum Havuz Firmamız havuz bakımı ve temizliği konuların da sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı için son derece önemli bakım hizmetleri konusunda uyarıyor. Firmamız ayrıca TSE ve Sağlık Bakanlığı kriterlerinde komple havuz bakım hizmetlerini de vermektedir. Konusunda uzman personelleriyle ve standartlara uygun havuz kimyasalı ve ürünleriyle koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet etmektedir.


Dilerseniz, bakım ve temizlik hizmetleriyle ilgili iletişim bilgilerimizden firmamız ile bilgi amaçlı da kontak kurabilirsiniz.

BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ


Firmamız yüzme havuzu sektöründe bodrum bölgesinde havuz kimyasalları, havuz malzemeleri satışının yanı sıra havuz bakımı, havuz temizliği,  işi de yapmaktadır. Havuzunu emin ellere teslim etmek isteyen müşterilerimize teknik ve temizlik hizmeti sunmaktayız.

Havuz bakımı hafta iki kez yapılmaktadır. İstenildiği takdirde çalışma günleri uzatılabilir. Bakım hizmeti ; Havuz suyu ölçümlemesi, havuz dip süpürmesi, ters yıkama, durulama yapıldıktan sonra havuza kimyasal ilave etmek ve makine dairesi kontrollerinin yapılmasından ibarettir. En son olarak Raporlama ile bakım işi sonlandırılır.

Bu işlem haftada iki kez yapılmaktadır.

Sezonluk ve senelik havuz bakımı yapan firmamız, müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlarla sunmaktadır. Havuzunuzun bakımını teknik elemanlara teslim etmek için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İMALAT, MONTAJ, SATIŞ, TEKNİK SERVİS ve PERİYODİK BAKIMLARDAN OLUŞAN HİZMETLERİMİZLE SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.

Yüzme Havuzu: 
Havuz Ekipmanları, Havuz Yapım, Süs Havuzları, Su Kaydırakları, Olimpik Havuz Aksesuarları, Montaj, Onarım, Bakım, Tadilat

Havuz Kimyasalları:
pH Düzenleyiciler, Dezenfektanlar, Yosun Önleyiciler, Çöktürücü, Parlatıcı, Kireç Önleyici

Sauna, Buhar Odası, Jakuzi, Masaj Havuzu, Su ve Isı İzolasyonu, İçme Suyu Arıtımı, Atıksu Arıtımı

İlgili aramalar: Havuz bakımı Fiyatları, Havuz bakımı Püf Noktaları, Günlük havuz bakımı Nasıl yapılır, Havuz bakımı için gerekli malzemeler, Evde havuz bakımı nasıl yapılır, Havuz suyu değişim süresi, Liner Havuz bakımı, Havuz bakımı ve temizliği nasıl yapılır.

Bu kategoride ürün bulunamadı.