Havuz İnce İnşaat

Havuz İnce İnşaat İşleri BodrumHavuz Kaba İnşaatı tamamlandıktan sonra kenar olukları, akış yolları ve görsel detaylardan oluşan iç kaplama işlerinin tümüne verilen isimdir.

Havuzunuzu sizin için inşa ediyoruz ve projeyi baştan sona ele alıyoruz,

teknik ekipman, dekoratif ve eğlence elemanları, teraslar, peyzaj vb.

Zaten bir yüzme havuzunuz varsa ve ona yeni bir görünüm vermek istiyorsanız veya sızıntı ile ilgili sorunlarınız varsa, havuzunuzu yeniden şekillendirir ve onarırız ve havuz havzası için size 10 yıl su geçirmez garanti veririz.


Yeni bir yüzme havuzu inşa etmek veya mevcut bir havuzu yeniden modellemek için iki farklı teknik kullanılabilir:

Betonerme Sistem

Yeraltı yüzme havuzu inşa etmek için kullanılır, böylece beton basınç altında püskürtülür, bu da su yalıtımı için mükemmel bir çözümdür. Bu tip havuz için çok sayıda kaplama mevcuttur; en popüler olanı cam mozaik karo kaplamadır.


Yüzme havuzu astarı Liner Sistem

Astar, yüzme havuzunun duvarını ve zeminini kaplayan çok güçlü bir PVC kaplamadır.


Mevcut birçok yüzey arasında, yüzme havuzunu bir yeraltı havuzu gibi gösteren cam mozaik karoların mükemmel taklidi vardır.


Bu, bir yüzme havuzu inşa etmekten daha ucuz bir seçenektir ve tıpkı silahlı yüzme havuzu gibi; 10 yıl su geçirmez bir garanti ile geliyor.


YÜZME HAVUZU ISITMA ·

Tüm yıl boyunca havuzunuzda yüzün.

Yüzme havuzunuzu ısıtmak için çeşitli çözümlerimiz mevcuttur.


ISI POMPASI İLE

Yüzme havuzunuzdaki suyu ısıtmak için ısı pompaları kuruyoruz. Havuzun her boyutu için çözümlerimiz var, böylece tüm yıl boyunca eğlenebilir veya sadece birkaç ay daha yüzme sezonunu uzatabilirsiniz.


KAPALI ALANLAR İÇİN NEM ALMA ÜNİTESİ

Kapalı ve kapalı yüzme havuzları için, hoş bir iç mekan iklimi yaratmak için nem alma ve ısıtma ünitelerine sahibiz. Bu sistem, su buharını durdurmaya, pencerelerde yoğunlaşmaya ve suya girip çıkarken termik farklılıklara yardımcı olur. Hem özel hem de halka açık yüzme havuzlarının yanı sıra spor salonları, kaplıcalar vb.Gibi diğer tesisler için sistemlerimiz var.

Bu kategoride ürün bulunamadı.