Arpinna Havuz Sistemleri


Masaj Havuzu & Sauna Bodrum


Polietilen Havuz Sistemleri
Herhangi bir extra kurulum istemeyen, kullanıma hazır kompakt masaj havuzu ünitelerdir. Mekanik sistemde pompa, blower, su ısıtıcısı ve kontrol paneli vardır.. Detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

Sauna-havuzları


Arpinna Havuz olarak Sauna sektörüne de uygun havuz çözümleri sağlamaktayız. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçin.

Mobilyasız Masaj Havuzları

Özel kullanım masaj havuz’larıdır. Gömme için dizayn edilmiştir.Bu masaj havuzu modelleri kolay kurulum için ayarlanabilir destek ve hidromasaj için tüm gerekli parçalarla donatılmıştır. Her modeli için kompakt ünitesi vardır ve ürünün tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Mobilyalı Masaj Havuzları
Bir kontrol paneli, su ısıtıcı masaj pompasıyla donatılan özel kullanım amaçlı masaj havuz’larıdır. Bir kartuş filtreden ve otomatik su ısıtıcısından su filtrasyon için geçer.Bu masaj havuzu bir sentetik veya doğal ağaç kabini ve bir metal konstrüksiyon ile çevrelenmiştir.

 Ürün Yelpazemizde bir çok farklı model ve özellikte Mobilyalı Masaj Havuzu vardır. Detaylı bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz. 05357957888

Bu kategoride ürün bulunamadı.