Su Deposu Temizlik Hizmetleri

Bodrum Su Deposu Temizliği, polietilen su deposu temizliği, plastik su deposu temizliği, betonerme su deposu temizliği sağlık bakanlığı talimatlarına uygun olarak Firmamız tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır.


Su Deposu Temizliği


Temizliğe Hazırlanış


Temizlik için gelen ekipler, deponun aydınlatılması ve gerek olursa havalandırılacaktır.

Kalan dip suyu servisimiz tarafından dalgıç pompalar ile dışarı atılacak.

Bir depoda kullanılmak üzere tek giyimlik hijyenik kıyafetlerini giyen dezenfekte elemanı depoya ip merdivenle inecek.


Temizliğe Başlanması


Deponun iç yüzeyleri zemini, ve duvarları su depolarında kullanılan özel dezenfektan seyreltilerek deponun bütün yüzeyleri mekanik olarak temizlenecek.

Basınçlı su kompresörü ile deponun bütün iç yüzeyleri tamamı temizlenecek.

Bu işlemlerden sonra depo tamamen durulanacak, ve ardından dezenfekte pompalarına yeterli miktarda su alınarak bu suyu uygun miktarda sodyum hipoklorit veya Hidrojen Peroksit ilave edilecek.

Depoda kalan klor artıkları iyice durulanarak depo mekanik olarak temizlenip biyolojik dezenfektesi yapıldıktan sonra teslim edilecek.


Temizliğin Bitirilmesi


Su depolarının temizlik ve dezenfekte işlemi tamamlandıktan sonra, dezenfekte elemanı mevcut deponun tonajı, niteliği eksiklikler ve yapılması gerekli olan işlemler ile alakalı dezenfekte formu düzenleyecek ve karşılıklı imzalanarak yetkiliye teslim edilecektir.Su Deposu Temizliği Bodrum


Sağlığınızı Tehlikeye Atmayın.

Çoğu apartman, okul, hastane gibi çeşitli yerlerde genelince bodrum kata kurulan su depoları zamanla suyun içinde bulunan klorun yok olmasıyla oluşan bakteri ve organizmalar suyu insan sağlığına zararlı olacak şekilde kirlenir ve depoyu komple boşaltıp yeniden doldurmak bunun önüne geçinilemez çünkü suyun kirlenmesiyle birlikte ürüyen bakteri ve organizmalar zamanlar su deposunun çevresine yerleşir ve çoğalırlar çözümü ise sizlere sunduğumuz "Su deposu temizliği ve dezenfekte" bizler ile iletişim kurup bizlere ulaşın su deponusu ilk günki hale getirelim.

Su Depoları Temizliği Neden Gereklidir?

Su depolarının temizliği su ile bulaşan hastalıklarla mücadele etmede hayati önem taşımaktadır. Sağlığımız için içme ve kullanma sularının temiz ve mikroplardan arındırılmış olması gerekir.

Uzun süre temizlenmeyen su depolarında oluşan kirlilik nedeniyle, insanlarda tifo, tifüs, kolera, hepatit gibi hastalılar görülebilmektedir. Temizlenmeyen depolardaki kimyasal ve biyolojik değişimler, şebekeden depoya gelen klorlu suyun aktivitesinide azaltarak çeşitli hastalıklara neden olan mikropların üremesine neden olmaktadır.
 
Ayrıca temizlenmeyen su depolarında oluşan pas, çamurlaşma ve kum tanecikleri hidrofor, arıtma cihazı, çamaşır ve bulaşık makinalarını tahrip ederek bozmaktadır.
 
Sağlığımız için daha temiz daha kaliteli bir suya sahip olmak için periyodik olarak su depolarının temizliği ve dezenfektesi mutlaka yaptırılmalıdır.
 
Sağlığınız için su depolarının temizlik ve dezenfektesini ihmal etmeyin asla ertelemeyin.!
 
Temiz su temiz depoda olur.!


 SU DEPOSU BODRUM TOPTAN SATIŞ NOKTASI

FİYAT BİLGİSİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ

SU DEPOLARI BODRUM TOPTAN & PERAKENDE SATIŞ


Su Deposu Güllük
POLİETİLEN SU DEPOLARI BİLGİ VE FİYAT İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ0541 789 88 27İlgili aramalar: su..
Su Deposu Milas
POLİETİLEN SU DEPOLARI BİLGİ VE FİYAT İÇİN LÜTFEN İLETİŞİME GEÇİNİZ0541 789 88 27İlgili aramalar: su..
Su Deposu Temizliği Güllük
SU DEPOLARI TEMİZLİK HİZMETLERİSu Deposu Temizliği, polietilen su deposu temizliği, plastik su depos..
Su Deposu Temizliği Milas
SU DEPOLARI TEMİZLİK HİZMETELERİSu Deposu Temizliği, polietilen su deposu temizliği, plastik su depo..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)