su tesisatçısı bodrum
Bodrum'da bir tesisatçıya mı ihtiyacınız var? Firmamızı bugün 0535 795 78 88  numaralı telefondan arayın. 7/24 sizin için buradayız!

Tıkalı kanalizasyonlar, su ısıtıcıları, sızdıran borular ve daha fazlası için yardım alın! Firmamız çok çeşitli konut ve ticari sıhhi tesisat çözümleri sunmaktadır. Tek ailelik evlerden büyük endüstriyel tesislere kadar, Bodrum'daki her tür mülk için su tesisatı yapıyoruz.

Acil Su Tesisatı

Sorun bekleyemediğinde, aranacak tesisatçılar biz oluruz! 24 saat hizmet veren ekibimiz, evinize hızlı bir şekilde varmaya ve durumu kontrol altına almaya hazırdır. Başa çıktığımız acil durumlar arasında bodrumda patlayan borular, yedek tuvaletler ve yırtılmış su ısıtıcı tankları bulunmaktadır. Bu sorunlar kısa sürede önemli miktarda su hasarına yol açabilir, bu yüzden beklemeyin - hemen servis için bizi hemen arayın!

Kanalizasyon Hattı Onarımı ve Değişimi

Tıkalı veya hasar görmüş bir kanalizasyon hattı tuvalet, duş ve lavabo giderlerinizde sorunlara neden olabilir. Birden fazla tıkalı drenajınız varsa, sık sık tıkanmalarınız varsa veya tuvaleti sifonu çektiğinizde duş kanalınızdan geri dönen atık su varsa, kanalizasyon hattının daha ilerisinde bir sorun olma ihtimali yüksektir. Video borusu teknolojisini kullanarak sorunun kaynağını bulacağız ve sorunu güvenli ve verimli bir şekilde çözeceğiz.

Su Isıtıcı Hizmetleri


Şofbeninizi tamir etmeniz veya uzun süredir başınızı ağrıtan eskisini değiştirmeniz gerekip gerekmediğini, şofben uzmanlarımız size ihtiyaçlarınızı karşılayan seçenekler sunacaktır. Tanksız birimlere geçiş yapmayı mı düşünüyorsunuz? Tanksız su ısıtıcıları ve bunların evinize uygun olup olmadığı konusunda dürüst tavsiyelerimizi alın. Mevcut ünitenizi yükseltmeye hazırsanız, seçtiğiniz ürünü kurarız veya güvenilir iş ortaklarımızdan satın alabilirsiniz

Bunlar sunduğumuz sıhhi tesisat hizmetlerinden sadece birkaçı.
Özel sorununuzla ilgili yardım için bizi arayın ve size onarım veya değişim için en iyi seçenekleri sunalım.