Su Tesisatı Bodrum

Bodrum su tesisat ustası Arpinna

Su tesisatı sektörüne su kaçağı tespiti hizmetini de ekleyerek çok özelleştirilmiş çözümler ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz..

Bodrum Bölgesinde Su Tesisat işleri yapan firmamız, güvenilir sıhhi tesisat hizmetleri sunmaktadır.


Tamamen kalifiye olan su tesisatçılarımız, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü, Torba, Yalıçiftlik, Gümbet, Turgutreis, Bitez, Ortkent, Konacık, Kumbahçe, Güvercinlik, Güllük ve aradaki her yer dahil olmak üzere Bodrum bölgesine kapsamlı bir hizmet sunmamızı sağlayan işinin ehli tesisatçılarıdır.

Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı sıkıntısı ile karşılaştığınızda eskisi gibi artık dert etmenize gerek kalmamıştır.

Eski dönemlerde bir su kaçağı nı bulmak için bir çok yer kırılır ve su kaçağı nerden oluşmuş araştırılırdı, ve defalarca hayal kırıklığına uğrar ve sıkıntı büyüdükçe büyür ve gerçekten çok sıkıntılı bir hal alırdı.

Son teknoloji harıkası cihazlarımız ile su kaçağı bulma hizmetini garantili olarak vermekte olan firmamız sizi sıkıntılardan net bir şekilde kurtarıyoruz.

Su kaçağı bulma ile de kalmayıp tıkanıklık açma cihazlarımız ile tuvalet, lavabo, kanal ve kanalizasyon gibi tıkanıklıkları %100 garantili olarak açıyoruz.

Firmamız  profesyonel personelimizle sizlere kaliteli ve garantili hizmet vermektedir, kesinlikle herşeyden önce müşteri memnuniyetini prensip edinmiş bir firmayız.

Başlıca verdiğimiz hizmetleri sıralamak gerekirse;

Su kaçağı, kırmadan su kaçağı bulmasu kaçağı tadilatsu sızıntısı tespititıkanıklık açmapetek temizliğituvalet açma,lavabo açmakanal görüntülemekanal açma gibi su tesisatı alanında bir çok hizmet ile sizlere 1. sınıf kalitede hizmet vermeye devam etmekteyiz.

icon-commercial-plumbing

Ticari Tesisat Hizmetleri

Ticari müşteriler için uygun maliyetli sıhhi tesisat hizmetleri ve hidrolik çözümler, garantilerle zamanında kurulur. Borular, Engellenen Drenajlar, Kanalizasyon sistemleri ve daha fazlası.

icon-emergency-plumbing

Büyük Ölçekli İnşaat

Büyük ölçekli projelerin ihtiyaç duyduğu ekip uyumu, deneyimi ve profesyonel ihale süreçlerini alt yüklenicilerden sağlıyoruz.

icon-domestic-plumbing7/24 Yakınınızdaki Tesisatçı

Sıhhi tesisat sorununuz mu var? Sızdıran veya patlamış borulardan düşük su basıncı ve gaz tesisatına kadar, Hunter bölgesindeki ev sahiplerine güvenilir ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

icon-hot-water

Sıcak su sisteminiz çalışıyor mu? Her türlü sıcak su sistemini kurar, onarır ve servisini yaparız. Hızlı, güler yüzlü hizmet ve uzman tavsiyesi için bizi arayın. Ruhsatlı ve Sigortalı.

icon-domestic-plumbing

Acil Tesisat Hizmetleri

Sıhhi tesisatla ilgili acil bir durum yaşadıysanız ve şebekeden suyunuzu kapatmak zorunda kaldıysanız, hızlı bir yanıt için Bizi arayın. 7/24 hizmetinizdeyiz.